مقالات

سنگ درمانی

سنگ درمانی

امروز قصد داریم در این مقاله شما را با سنگ درمانی آشنا نماییم، در این مقاله سعی شده است است توضیح کامل درباره اهمیت استفاده از این سنگ ها برای شما عزیزان آورده شود با با آریس جم همراه باشید.
در قرن فعلی همواره شرایط زیان بخش محیط سبب شده است زندگی انسان مورد حمله قرار گیرد البته این را نیز باید گفت که آفریننده جهان ما را از بسیاری از این حمله ها حفظ کرده است.

روش های فعلی درمان

زمانی که صحبت از درمان می شود همه ما دوست داریم از درمانهای طبیعی استفاده نماییم. بسیاری از درمان های شیمیایی منجر به خطر انداختن بدن انسان می شود. بسیار جای خوشحالی است که جمعی از این درمان های طبیعی در کنار علم پزشکی قرار گرفته اند و هر روزه به تعداد آن اضافه می شود. درمان های طبیعی شامل استفاده از از رنگها گلهای جویبار سنگ های با ارزش و عطرها و غیره می باشد امروز ما قصد داریم شما را با استفاده از خواص این سنگ های قیمتی درمان نماییم.

سنگ درمانی

این سنگ ها روند درمان را در بدن فیزیکی به وسیله ارتعاشات و هماهنگی های خود به وجود می‌آورند. بیماری ها از ارتعاشات متغیر در حوزه بدن ناشی می شوند که می توانیم با انتقال ارتعاشات سنگ های با ارزش آن را به تعادل برسانیم و بهبود یابیم.

جنبه های مختلف سنگ ها

همیشه یک سنگ با ارزش بنابر سه جنبه بیان می شود:
ذهنی معنوی
فیزیکی عضوی
فیزیکی روانی
درمانی که در اثر عمل سنگ های با ارزش صورت گرفته، از یک عنصر اساسی سرچشمه می گیرد. با کمک سنگ های درمانی، می ‌توانیم به تعادل جسمی و روانی تازه ای برسیم و هماهنگی که بدن و روح به آن احتیاج دارد را به دست بیاوریم. درمان سنگ های با ارزش برای هر دو جنس زن و مرد مناسب است و برای هیچ کدام خطر احتمالی ندارد. هنگامی که به یک رنگ یا یک سنگ جذب می شویم، در واقع نیروی مثبت در ما ایجاد شده است و با این اثر مثبت، به بیماریمان به روشی کاملا متفاوت رسیده‌ایم.

هر سنگ با خواص استثنایی خود قادر به درمان نوعی خاص از بیماری می باشد در ادامه ما قصد داریم شما را با برخی از سنگ های مهم که سلامتی را انسان هدیه می دهند آشنا نماییم.

سنگ درمانی

سنگ درمانی

آزوریت

آزوریت سنگی به رنگ آبی پررنگ بسیار شکننده است، که اغلب در کشورهای استرالیا، ایالت متحده آمریکا و فرانسه یافت می شود.

تاثیر بر بدن انسان
طی یک سری اقدامات، آزوریت می تواند درمان را تسریع کند. این سنگ دارای قدرتی است که به انسداد ها و موانع جسمانی خاتمه می دهد. سیستم مرکز عصبی و کلا عصب ها را تقویت می کند و محرکی برای تمرکز حواس است. به علاوه مفصل ها را تقویت می کند و جریان گردش خون را متعادل می سازد.

تاثیر بر روح و روان
آزوریت باعث می‌شود بهتر حواسمان را جمع کنیم و تصوراتی را که از گذشته داریم رها سازیم به رویدادهای جدید زندگی توجه کنیم. این سنگ در مدیتیشن بسیار مفید واقع می شود، زیرا آگاهی ما را زیاد می کند و دید ما را نسبت به وظایفان باز می‌کند.

محل چاکرا
می توان از آزوریت برای تمام چاکرا ها استفاده کرد، اما چاکرای پیشانی بسیار قابل توجه است و باعث باز شدن چشم سوم می شود.

آمازونیت

آمازونیت سنگ معدنی به رنگ روشن و رایج در سنگ های آتشفشانی است که از پتاس آبی سبز رنگ تشکیل می شود و ماده که به آن رنگ می دهد، مس است.
اصلی ترین محل های کشف این سنگ کشورهای ایالات متحده آمریکا، ماداگاسکار، اتحاد جماهیر شوروی، آفریقای جنوب غربی و برزیل است.

تاثیر بر بدن انسان
این سنگ مخصوص بیماری های ناحیه شبکه خورشیدی و قلبی است. آمازونیت مغز، اعصاب و شاخه های عصبی را تقویت می کند و داروی آرامبخشی برای فشارهای پشت و گردن است. برای بیماری افسردگی بسیار موثر است و حتی شامل خانم‌های بالا نیز می شود.

اثر بر روح و روان
این سنگ به ما نیروی حیات و تحرک در زندگی را می دهد.

طبقه چاکرا
این سنگ آبی سبز رنگ را برای چاکرای قلب استفاده کنیم و نیز برای چاکرای حلق به کار ببریم.

خرید سنگ های درمانی

اگر از روش های درمان شیمیایی خسته شده اید و می خواهید راهی تازه را امتحان نمایید می ‌توانید با استفاده از سنگ ها راهی جدید تر برای درمان خود پیدا نمایید برای سفارش انواع سنگ های درمانی می ‌توانید به فروشگاه ما مراجعه فرمایید. شما عزیزان می توانید جهت هرگونه سوال با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *