مقالات

خواص درمانی سنگ

خواص درمانی سنگ

امروز آریس جم قصد دارد شما را با برخی از مهم ترین سنگ های درمانی و خواص درمانی سنگ ها  آشنا نماییم در این مقاله تخصصی همراه ما باشید. مطمئنا شما هم به دنبال این هستید که زندگی راحت و همراه با آرامش داشته باشید. زمانی که قصد داریم سنگ‌درمانی را خریداری نماییم برای ما مهم می باشد که هر سنگ توانایی درمان چه بیماری را دارد در مقاله قبلی که توسط آریس جم منتشر شد ما در مورد سنگ های درمانی صحبت کردیم و شما را با آذریت و آمازونیت آشنا کردیم امروز قصد داریم شما را با دو سنگ دیگر که خواص درمانی فوق العاده ای را دارند آشنا نماییم.

آمیتیست

این سنگ نوعی کریستال کوآرتز به رنگ بنفش است. رنگ آن از عناصر منگنز، آهن و تیتان به وجود می آید. محل کشف آن بیشتر در کشورهای برزیل، ماداگاسکار، اروگوئه و اورال است.

تاثیر بر بدن انسان
این سنگ مخصوص دردهای ناحیه سر، میگرن و فشارهای عصبی است و سیستم کلی بدن ما را بهبود می دهد. غدد و هورمون ها را تقویت می کند و سوخت و ساز سلولی را افزایش می دهد. همچنین برای بیماری دیابت موثر است. و ما را در برابر بی خوابی، اضطراب ها و کابوس ها محافظت می کند.

آمیتیست ها بهترین مداوا را برای مشکلات روانی و استرس ها به کار می برند. این سنگ می‌تواند جلوی حمله های عصبی و سایر واکنش هایی مانند صرع و اختلالات چشمی و ناهماهنگی آن را تسکین می دهد.

تاثیر بر روح و روان
این سنگ اراده ما را زیاد می کند و ما را در ارتباط روحی و معنوی حمایت می کند. ارتباطات و دوستی ها را سهولت می بخشد و باعث انصاف و منطق در فرد می شود و نیز به ما تسلی، قدرت ، شادی و شجاعت می دهد.

محل چاکرا
مخصوص چاکرا های انتهای سر است.

خواص درمانی سنگ

خواص درمانی سنگ

الماس

الماس کربن خالص و بی رنگی است است که به رنگ های قهوه ای مایل به زرد، نارنجی روشن و حتی سیاه دیده می‌شود و از دهانه آتشفشان های قدیمی به دست می آید. محل استخراج این سنگ ها بیشتر در کشورهای آفریقایی و هندوستان و برزیل و سیبری است.

تاثیر بر بدن انسان
این سنگ یک درمانگر اساسی و واقعی تلقی می شود. دارای نیروی بسیار، تصفیه کننده اعضای بدن و تقویت کننده عضو های دفع کننده از جمله مثانه و کلیه ها است. به علاوه از به وجود آمدن سنگ کلیه، مثانه و کیسه صفرا جلوگیری می کند. همچنین الماس برای بیماری‌های معده و روده بسیار موثر است، به خصوص تعیین کننده بیماری های استخوانی و غدد می‌باشد و غده تیموس را تحریک می کند.

همین طور برای بیماری ‌های صرع و عدم تعادل بسیار مفید است. الماس باعث نیرو بخشیدن به مغز و دو نیمکره آن و همچنین مخچه، سیستم ماهیچه ای به طور کامل، اعصاب و انشعابات آن می شود. این سنگ باعث رفع مسمومیت، تسکین نقرس، تقویت چشم ها و مصونیت بدن نیز می شود.

تاثیر بر روح و روان
سنگ الماس برای تصفیه و پاک کردن اندیشه و ذهنیات ما بسیار سودمند است. زیرا سنگ در محل‌هایی که ناخالصی و ته نشینی وجود دارد اثر می کند و آن را تصفیه می‌کند. الماس باعث تعادل، استقلال و ارج نهادن در ما می شود و همچنین حس حسادت ما را کنترل می‌کند و عدم اطمینان به دوست یا شریک را از بین می برد.

الماس به ما یاد می‌دهد در زندگی شکست ناپذیر باشیم، همچنین ما را از اشتباهاتمان آگاه می سازد. خطر خودخواهی و غرور را از بین می‌برد به طوری که این سنگ برای اعیان و اشراف بسیار لازم است، و توصیه می شود الماس های یشم را همیشه با خود داشته باشند.

خرید سنگ درمانی

شما عزیزان برای خرید سنگ های درمانی و مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید با توجه به اینکه افراد سودجو بسیاری قصد فروش سنگهای درمانی جعلی و تقلبی را دارند ما اطمینان را به شما عزیزان می‌دهیم که با خیال راحت می ‌توانید سنگ های درمانی خود را خریداری نمایید و بتوانید در بهبود بیماریتان قدم بردارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *